Coaching dla singli

Co to jest coaching?

Coaching jest metodą pracy indywidualnej, służący rozwojowi osoby coachowanej.. Coaching nie jest psychoterapią, doradztwem, ani szkoleniem. Znacząco również różni się od rozmów ze znajomymi czy przyjaciółmi. Jest formą profesjonalnego wsparcia, w partnerskiej relacji i bezpiecznej atmosferze, koncentrującej się na teraźniejszości i przyszłości.

Celem procesu jest realizowanie celów, na jakie się umówimy.

Coaching trafił na rynkową lukę wsparcia psychologicznego. Dla wielu terapia to za dużo, a rozmowa przy piwie czy winie z koleżanką czy kolegą to za mało. Coaching jest po środku. Nic dziwnego więc, że rozwija się w tak szybkim tempie. Wciąż jednak wiele osób nie wie na czym on dokładnie polega. Coach dzięki zadawanym pytaniom pomaga odkryć, co klient ma w sobie, dotrzeć do wytyczonych celów, pokonać lęki i obawy. Coach nie ocenia i nie doradza, a jedynie zadaje pytania, które pomagają spojrzeć na problem z innego, szerszego punktu widzenia.

Jest wiele odmian coachingu. Na popularności zyskuje ostatnio coaching dla singli. Jest specyficzną odmianą coachingu skierowaną do osób samotnych, poszukujących swoich połówek. Miłość polepsza jakość życia, dlatego warto się skupić na tym obszarze życia osobistego. Coaching dla singli skierowany jest do osób, które chcą stworzyć szczęśliwy, trwały związek. Jeśli do tej pory nie udało ci się stworzyć takiego związku, to warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha.

Coaching dla singli to rozwiązanie dla tych, którzy chcą uleczyć rany z przeszłości, pozbyć się ograniczających przekonań, odkryć tajemnicę przyciągania odpowiedniego partnera. Coaching dla singli to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą świadomie kształtować swoje życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

Dzięki Coachingowi:

  • zaakceptujesz siebie,
  • pozbędziesz się blokad, które hamują Cię przed pokazaniem prawdziwego siebie i nawiązaniem satysfakcjonujących relacji,
  • wzmocnisz pewność siebie,
  • rozwiążesz konflikty wewnętrzne,
  • odkryjesz swoje potrzeby w relacjach z płcią przeciwną,
  • stworzysz filtry, które pozwolą Ci zauważyć osobę będącą idealnym kandydatem na wymarzonego partnera.

Jak wygląda proces life coachingowy?

Pełny proces trwa od 3 do 6 miesięcy. Zachodzi w trakcie sesji coachingowych i pomiędzy sesjami. Rozpoczyna się konsultacją coachingową, podczas której doświadczysz, czym jest coaching i poznasz mój styl pracy. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, trudnościach i celach oraz czy coaching jest tym rodzajem wsparcia, jaki aktualnie będzie najlepiej służyć ich realizacji.

Oboje ustalamy zasady współpracy i decydujemy o kontynuacji naszych spotkań coachingowych. Podczas kolejnych sesji pracujemy wspólnie nad realizacją Twoich celów.

Na ostatniej sesji dodatkowo, podsumujemy proces, jego efekty i zmiany, jakie zaszły w Tobie i Twoim życiu, w trakcie naszej współpracy.

 

Jesteś ciekawa jak mogę pomóc Tobie?
Zadzwoń: 690 660 980
lub napisz jaki masz problem: kontakt@e4k.pl

Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twój problem.

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

 

Zapraszam również do odwiedzania mnie na Facebook'u.

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4K.pl