W samotności?

Stanęłaś na rozdrożu własnego życia. Tkwisz w marazmie uzależniona od schematów, które narzucił Ci otaczający Cię świat. Setki sprzecznych uczuć targają Twoją duszą i emocjami. Przebywasz w klatce stworzonej dla zachowania własnego bezpieczeństwa. To wszystko doprowadza do frustracji i bezradności.

Uciekłaś w pracę, dzień codzienny nie cieszy, a obowiązki odbierają resztę sił na spokojny wieczorny wypoczynek. Kładziesz się wieczorem zmęczona i zrezygnowana, rano ciężko wstać.

Telefon zapełniony kontaktami, z których korzystasz okazjonalnie, a jak zadzwoni, nie wiesz jak odmówić.

Samotność doskwiera, chociaż wokół tłum ludzi. Widzisz ich wszystkich, ale nikogo nie dostrzegasz. Nie masz z kim iść do teatru, filharmonii, do dyskoteki. Brakuje Ci pomysłu na świetnie spędzony wieczór, inny niż książką czy telewizorem.

Gdy już chcesz wyjść do ludzi, obawiasz się setki pytań, których odpowiedzi znów mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

Skrzywdzona wiele razy, starasz się być niezauważona, aby nikt nie skrzywdził ponownie Twoich uczuć. Twoja garderoba pełna szarych ubrań, które przywołują wspomnienia. Myślisz: przecież nie potrzeba niczego nowego, bo nie ma z kim wyjść.

To wszystko możesz sama zmienić. Wstań i rozejrzyj się dookoła. Nie widzisz nic nowego, nic czego nie znasz. Nie wiesz od czego zacząć?

Zapewniam. Świat jest kolorowy, wielobarwny i przepiękny. Ludzie wokół różni i często niesamowici. Jak ich dostrzec? Jak rozpoznać wartościowych nie ryzykując narażenia się na kolejną porażkę?

Mogę pomóc zobaczyć świat nowymi oczyma, inaczej niż do dziś. Znaleźć nowe horyzonty, nowe radości, nowe wyzwania. To wszystko masz w zasięgu ręki, tylko tego nie dostrzegasz.

Oboje wiemy, że zmiany nie przyjdą z chwili na chwilę, a na wszystko potrzeba czasu.

Metoda drobnych kroczków najlepiej sprawdza  się przy zmianach w życiu.

Potrzebujesz indywidualnego podejścia do swoich problemów?

Nie chcesz obnażać się przy publiczności, jednocześnie zachowując anonimowość i bezpieczeństwo?

Umów się na prywatną rozmowę. Dopasujemy tempo spotkań do Twoich możliwości czasowych lub poczynionych postępów.

Jesteś ciekawa jak mogę pomóc Tobie?
Zadzwoń: 690 660 980
lub napisz jaki masz problem: kontakt@l2k.pl

Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twój problem.

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

 

Zapraszam również do odwiedzania mnie na Facebook'u.

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4K.pl