O mnie

Od 15 lat pracuję z ludźmi i dla ludzi. Jest to moja pasja i powołanie. Sprawia mi satysfakcję wspieranie innych w rozwoju osobistym, zawodowym i wzmacnianie ich wiary w siebie. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem nauczyłem się jak ważne jest, aby dostrzegać naszą różnorodność i umiejętnie dobierać metody i narzędzia pracy.

Towarzyszę w rozwoju osobistym i pomagam w zrozumieniu otaczającego świata. Buduję postawy, które są gwarantem udanego życia, dla osób, które zgubiły swoją drogę i nie mogą odnaleźć się w otaczającym świecie. Uważam, że tam gdzie rozwija się jeden człowiek, rozwija się wiele istnień czyniąc świat lepszym i bardziej wartościowym. Droga rozwoju osobistego jest często piękna, czasem trudna i zdecydowanie warta wysiłku. Wierzę, że człowiek żyjący w zgodzie z tym, co czuje i czego naprawdę pragnie – z własnymi wartościami, talentami i marzeniami – zwiększa szansę, by czuć się życiu prawdziwie spełnionym.

„Masz wszystko, co potrzebne, by skutecznie działać, ale czasem nie wiesz, jak z tego skorzystać."

Zawsze dokonujesz najlepszych dostępnych ci wyborów, jednak nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Potrzebne ci jedynie wsparcie w realizowaniu celów, w wyzwoleniu sił twórczych, rozwijaniu talentów, które posiadasz. Potrzebna ci "nowa perspektywa widzenia.”

Co to jest coaching?

Coaching to metoda rozwoju osobistego, sposób na stawianie i realizację celów, na zwiększenie poczucia satysfakcji z własnego życia. To również metoda dzięki, której możemy odnaleźć „własną drogę” w życiu, określić jak chcielibyśmy żyć i wprowadzić zmiany zgodne z własnymi wartościami i potrzebami. Polega na indywidualnej rozmowie z coachem.

Praca ze mną ułatwi Tobie poruszanie się po świecie wewnętrznym i zewnętrznym bez żadnych ocen, krytyki przy pełnej akceptacji, a to daje niepowtarzalną możliwość poszukania w sobie odpowiedzi na wiele pytań, które sobie zadajemy w bezpiecznej, sprzyjającej temu atmosferze, wolnej od lęku przed oceną. Te zasady umożliwiają mi pracę przynoszącą pozytywne efekty, gdyż wyznając je nie próbuje być ekspertem a tylko towarzyszem swojego klienta i cierpliwie pomagam dojść do własnych rozwiązań.

Przeprowadziłem setki szkoleń z różnych dziedzin. Pracowałem z grupami, jak i indywidualnie. Nabrałem doświadczenia, jak rozmawiać, aby nie krzywdzić uczuć, nie burzyć wartości. Przekonałem się, że szczerość i dyskrecja to podstawa w relacjach z drugą osobą.

Dziś jestem trenerem, coach'em. Na co dzień prowadzę szkolenia z rozwoju osobistego. Daje mi to możliwość kształtowania własnej osobowości, a jednocześnie pozwala wpływać na życie innych ludzi. To właśnie moja misja, którą spełniam niezależnie od kolei mojego losu. Daje mi to wiele satysfakcji i pozwala głębiej odczuwać smak życia.

Przez lata rozmów i doświadczeń przekonałem się, że otworzyło się przede mną dużo osób, w sposób, na który nie mogli by sobie pozwolić w gronie przyjaciół. Służę więc radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów, które często wydają się węzłem nie do rozplątania. Pomagam odnaleźć innym własne życie utracone przez prozę dnia codziennego.

Jesteś ciekawa jak mogę pomóc Tobie?
Zadzwoń: 690 660 980
lub napisz jaki masz problem: kontakt@e4k.pl

Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twój problem.

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

 

Zapraszam również do odwiedzania mnie na Facebook'u.
i polubienie mojej strony.
Pozdrawiam

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4k.pl