Na zakręcie życia?

Każdy z nas boryka się z problemami życia osobistego. Szukamy drogi do szczęścia, które ciągle nam się gdzieś wymyka. Często zapominamy o sobie dbając o szczęście bliskich. Po pewnym czasie zapominamy o sobie tłumacząc, że tak jest nam dobrze. Przemyślenia i problemy zaczynają się nawarstwiać, aż w końcu docieramy do ściany własnych emocji i rozterek.

Wtedy ilość pytań bez odpowiedzi przerasta Cię, a poukładany świat wali Ci się na głowę. Nie wiesz, co zrobić i w jakim kierunku iść dalej.

Chcesz żyć pełnią życia, odkrywać nowe możliwości, budować swój świat na nowo. Chcesz znaleźć odpowiedzi , poukładać priorytety, zostawić bolesne wspomnienia za sobą i rozsmakować się w otaczającym świecie.

Tkwisz, jednak we własnych przyzwyczajeniach i klatkach, uwarunkowaniach, które towarzyszyły Ci przez cały czas. Zastanawiasz się jak wyrwać się z objęć wspomnień i przyzwyczajeń. Chcesz coś zmienić. Tylko jak?

To trudne pytania, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Na pewno warto zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, poszukać rozwiązań, określić się na nowo i odnaleźć swoją nową drogę życia. Wszystko jednak zależy od Ciebie i determinacji z jaką chcesz się zmierzyć ze swoimi problemami. Pozostaje jednak tysiące pytań, na które brak jest odpowiedzi.

Po deszczu wychodzi słońce, po burzy zobaczysz tęczę. Nic nie trwa wiecznie i zawsze wszystko można odmienić. Spójrz w siebie zastanów czego Ci brakuje. Zobaczysz ludzi, przyjaciół i świat w wielu barwach, który jest w Tobie, tylko Ty o tym jeszcze nie wiesz.

Może czas poszukać siebie, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i odzyskać smak życia.

Chcesz odkryć samą siebie od nowa? Nie wiesz jak to zrobić? Potrzebujesz pomocy?

Zapraszam na spotkania stworzone specjalnie dla Ciebie. Nauczę Cię jak rozpocząć wszytko od nowa nie narażając się na ból i cierpienie. Pokażę, jakimi metodami uwolnić się od demonów przeszłości i znaleźć nową drogę życia. Odkryję Twoją wyjątkowość, zbuduję poczucie własnej wartości. Zaczniesz żyć z pasją.

W trakcie warsztatów otworzę przed Tobą nowe przestrzenie i sprawię, że Twoje życie nabierze innego, pełniejszego wymiaru.

Wspólnie omówimy wszystkie interesujące Cię kwestie. Przeprowadzimy analizę Twojego charakteru i osobowości. Odkryjemy Twoje mocne i słabe strony. To wszystko pozwoli Ci zbudować nowe grono przyjaciół i odnaleźć się wśród nowej rzeczywistości. Na nowo określimy i zbudujemy nowe priorytety i wartości w Twoim życiu. To pozwoli Ci zacząć wszystko do nowa.

Sama zdecydujesz z jakim problemem chcesz pracować.

Jesteś ciekawa jak mogę pomóc Tobie?
Zadzwoń: 690 660 980
lub napisz jaki masz problem: kontakt@l2k.pl
Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twój problem.

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4K.pl