Efektywna komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej

Warsztat szkoleniowy pokazuje i uświadamia, w jaki sposób ludzie na siebie oddziałują i z czego składa się komunikacja międzyludzka. Uczestnicy zapoznają się w praktyce z najskuteczniejszymi stylami i strategiami komunikacyjnymi, umożliwiającymi dokładne zrozumienie drugiej strony.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom zasad, dotyczących poprawnej komunikacji i przekazywania informacji, a także ćwiczenie umiejętności interpersonalnych opartych na założeniach inteligencji emocjonalnej. Podczas szkolenia będą poruszane zagadnienia dotyczące podstaw komunikacyjnych, roli informacji zwrotnej, sztuki argumentowania, panowania nad własnymi emocjami i odczytywania emocji innych.

Szkolenie zostało przygotowane w formie warsztatów aktywizujących uczestników, tak by zagadnienia komunikacyjne przećwiczyć w laboratoryjnych warunkach i przełożyć je na praktyczne umiejętności stosowane w życiu zawodowym i prywatnym. Szkolenie będzie także warsztatem integracyjnym dla uczestników.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

METODY PRACY, KTÓRE ZASTOSUJEMY PODCZAS SZKOLENIA

Szkolenie prowadzone jest w sposób aktywizujący uczestników, z uwzględnieniem tworzącego się procesu grupowego. Mini – wykłady ze strony trenera prowadzącego są wprowadzeniem, bądź podsumowaniem prac uczestników. Punktem wyjścia i priorytetem jest przepracowanie wiedzy teoretycznej, aby w sposób łatwy i bezproblemowy wiedza wykorzystywana była w realiach prywatnych.

PROGRAM SZKOLENIA

1. Podstawowe zasady komunikacji

2. Komunikacja werbalna i niewerbalna 3. Emocje 4. Sztuka argumentowania i perswazji 5. Komunikacja w praktyce

Cena szkolenia: od 690 zł,
Szkolenie idywidualne: 1490 zł
Czas: 2 dni / 16h zegarowych,
Termin: Uzgodniony indywidualnie,
Miejsce: Warszawa lub wybrane przez klienta.

Zadzwoń: 690 660 980
kontakt@l2k.pl

 

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4K.pl