Personal coaching

Coaching jest metodą pracy indywidualnej, służący rozwojowi osoby coachowanej. Coaching nie jest psychoterapią, doradztwem, ani szkoleniem. Znacząco również różni się od rozmów ze znajomymi czy przyjaciółmi. Jest formą profesjonalnego wsparcia, w partnerskiej relacji i bezpiecznej atmosferze, koncentrującej się na teraźniejszości i przyszłości.

Personal coaching skierowany jest do klientów pragnących wprowadzić zmiany w swoim życiu Przyjmuje się, że dotyczy on raczej stref prywatnych. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że otaczający nas świat i powiązania, jakie nas z nim łączą są jak najbardziej osobistą sprawą każdego człowieka. Zarówno relacje z najbliższą rodziną, zmiany zawodowe, uprawianie sportu, jak i konflikt ze współpracownikiem wpływają na nasze dobre samopoczucie, chęć do działania, czy otwartość na nowe znajomości.

Przy aktywnym udziale osobistego coacha można szybko i efektywnie odnaleźć swoje mocne strony i zaprząc je do tych działań, w których będą nam najbardziej pomocne. Odkrywanie ich może być niezłą i zaskakującym doświadczeniem. „Rozciąganie” naszego umysłu pozwala na odnalezienie i cieszenie się całą gamą wyśmienitych, bo własnych, scenariuszy działania. Zmierzenie się z własnymi lękami i obawami przy użyciu prawie wyłącznie własnej wyobraźni i towarzyszącego coacha pozwala ocenić ich rzeczywistą formę oraz zbudować realny plan ich przekroczenia.

Innym doskonałym narzędziem jakie oferuje Life-Coach jest „prostowanie” i udoskonalanie relacji międzyludzkich, które w większości (co niezwykle trudno przed samym sobą przyznać) są efektem pracy naszego umysłu i emocji. A zwłaszcza emocji, w końcu to one z małą pomocą mózgu rządzą światem. Wejście w buty drugiej osoby i patrzenie jej oczami na nas może całkowicie odmienić przekonania i opinie o niej . Może warto spróbować?

Jako coach - indywidualnie podchodzę do pracy z osobami zainteresowanymi taką formą rozwoju. Swoim działaniem i otwartym podejściem do osób zainteresowanych współpracą inspiruję i motywuję do podjęcia kolejnych kroków na zasadach partnerskiej relacji.

Mogę Ci pomóc w:

- budowaniu pewności siebie
- określeniu swoich celów zawodowych i prywatnych,
- procesie wzmocnienia Twojej motywacji,
- procesie zmiany pracy.

Prowadzę coaching życiowy i zawodowy.

Skontaktuj się ze mną: tel: 690 660 980
e-mail: kontakt@e4k.pl
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji - zadzwoń lub napisz.

Cena: od 50 do 150 zł za godzinę.

Jeśli chcesz sprawdzić czy coaching jest dla Ciebie odpowiednią formą rozwoju, zadzwoń porozmawiamy przez telefon, odpowiem na nurtujące Cię pytania.

 

Jesteś ciekawa jak mogę pomóc Tobie?
Zadzwoń: 690 660 980
lub napisz: kontakt@e4k.pl

Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twój problem.

 


tel: 690 660 980
E-mail: kontakt@e4k.pl

 

 

Zapraszam również do odwiedzania mnie na Facebook'u.
i polubienia mojej strony.
Pozdrawiam

 

  • 690 660 980
  • kontakt@e4K.pl